| anutza08 a întrebat:

:X Am si eu o problema, am 5 perechi de cizme gen UGG de toate culorile, in perfecta stare, vreau sa stiu daca ele v-or mai fii la moda ca in anii trecuti? HUG >:d< funda tongue

4 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Moda se schimba mereu! Stai linistita nici un om normal nu se imbraca asa cum vede la Milano! In plus ar trebui sa iti fi recunoscatoare! Si sincer, chiar te astepti sa ti se zica NU, NU MAI SUNT LA MODA? Eu cred ca vrei confirmare si lauda! Ps: Daca nu mai sunt la moda ce faceai cu ele? Sa nu imi spui ca ai luat in calcul sa le dai fetitelor orfane din institutii speciale care nu au nici pasta de dinti, ca nu te cred!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Da, vor mai fii, eu am vz la leonardo, vai de mine, ca akl sunt numai papuci la moda. sunt la moda si ffff dragute

| ApofissPapaya a răspuns:

Buna, da, vor mai fii la moda. Si acum sunt.

| Borfash a răspuns:

Moda mereu se schimba