| Roxpook a întrebat:

Hey! Vreau sa am parul asa: http://www.facebook.com/....../photo.php imi puteti spune cum sa in spun persoanei de la salon cum sa ma tunda.
pup:*

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E filat, dar mai bine ii duci o poza sa stie exact cum vrei, la cat de neindemanatice sunt frizeritele din ziua de azi...te vad mai apoi ca pui o intrebare cum sa-ti creasca parul mai repede laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, vezi aici cum poti sa-l faci tu singura acasa: http://www.youtube.com/watch?v=rxGkdFEfeEk
Succes :)

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Îi duci o poză şi gata, ai scăpat de explicaţiile vagi şi penibile.
Însă sper că ştii că tipa din poza respectivă are extensii, părul dat cu placa, o tonă de fixativ în păr şi părul tapat, da? Chiar dacă te va tunde cum e tunsă tipa aia, până în cel mai mic detaliu, tot nu îţi va sta cum îi stă ei decât dacă faci ce am enumerat mai sus. Iar făcând lucrurile alea zi de zi, îţi vei distruge părul, ceea ce e păcat, că sigur nu ai mai mult de 17 ani, şi eşti încă mică pentru un păr rar, ars şi cu aspect de perucă.

| Azazea a răspuns:

Nu e atat frizura ci cat s-a chinuit fata asta sa aranjeze parul, e o freza super simpla putin filata, bretonul lung, dar e facut cu fixativ, tapat, e destul de simplu de facut ^^

| crissa20 a răspuns:

Ii spui sa te fileze fara sa-ti ia din lungime si sa-ti faca breton intr-o parte!

| Anda_Andutza_1993 a răspuns:

Ii duci poza sa o vada si i spui sa te tunda ca in fotografie sau ii spui sa iti arate niste frizuri stil emo si poate gasesti frizura asta( sau asemanatoare)