| teoodoora96 a întrebat:

Hey.:*:*... vreau sa va intreb ce parere aeti despre Relax & Tone.si daca merita sa comant de pe Okazii.ro.multuu.:*:*

Răspuns Câştigător
| elynasv a răspuns:

Eu mi-am dat comanda de pe okazii, 75 de lei+10 lei transportul si pot sa zic ca e minunat.am scapat complet de celulita folosind in acelasi timp si o crema naturala anticelulita si il folosesc in fiecare zi si e grozav din toate punctele de vedere, aproape toate colegele mele de la facultate m-au rugat sa le dau si lor comanda si sunt toate fff multumite.acest aparat chiar isi face treaba, sincer! big grin

11 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @Teodora96!
Este bun pentru masaj, circulația sangvină și pentru dureri musculare. La slăbit nu ajută decât dacă pe lângă masajul cu acest aparat faci mișcare și ții dietă.
Să ai o zi cu zâmbet!

| ancaanca a răspuns:

Hey. sa zicem ca e bun. dar nu comaanda de pe okazi. mai bine de la teleshopping. pentru.ca am comandat ceve pe okazi am dat bani si in cutie erau coceni

| JustSimple a răspuns:

Tata si e foarte bun.

| Inna_3043 a răspuns:

Buna! Si mama mea a comandat Relax&Tone si are efecte, te relaxeaza ff mult, iar despre celulita sa zice 2/4 ti-o eliminahappy funda?

| Inna_3043 a răspuns:

Zicem*

| notsurewhoiam a răspuns:

Eu mi-am luat vibra tone de pe okazii si a functionat mai bine ca toate aparatele mai am acasa dar cu asta am dat jos imediat colaceii de pe burta eu ti-l recomand pe mine m-a ajutat
http://www.okazii.ro/catalog/54868725/vibra-tone.html

| Αγάπη a răspuns:

Am o prietena care il foloseste de 2 ori pe zi. Si o ajuta mult! Eu zic ca merita. Dar depinde si daca ai timp si vointa sa il poti folosi in fiecare zi va functiona. fundita puppy dog eyes?

| Lillyka a răspuns:

E bun.eu am deja de vrio 3 luni.e soooper.am slabit cu 5 kg in 1 luna,trebuie sa ai dorinta si timp.dar asa e sooper...foonditabig grin

| Lillyka a răspuns:

E bun.eu am deja de vreo 3 luni.e soooper.am slabit cu 5 kg in 1 luna, trebuie sa ai dorinta si timp.dar asa e sooper...foonditabig grin

| Lillyka a răspuns:

E bun, eu am deja de vreo 3 luni, e super, am slabit cu 5 kg in 1 luna,trebuie sa ai dorinta si timp, dar asa e super, foonditabig grin

| macerier a răspuns:

Principiul pe care functioneaza aparatul este acelas cu masajul de slabire din saloane! ca sa mearga cu adevarat trebuie sa folosesti si niste crema anticelulitica. Aparatul poti sa-l cumperi de pe: http://bonusmarket.ro/gama-relaxtone/11-relax-tone-manipol-body.html si au preturi bune!