| anonim_4396 a întrebat:

Heyy. Ador sa port jeansi colorati(am pe mov, albastru electric, verde inchis, gri, galben). Acum pentru pozele de album mi-am luat si pe rosu o pereche. Ceva de genu http://2.bp.blogspot.com/......Bjeans.jpg
Problema e ca nu prea stiu exact cu ce sa-i asortez. Ma gandeam sa ii iau cu o pereche de skate-suzi vty, dar in partea de sus ce ce ar merge sa iau? ce culoare? Dati si poze daca gasiti. Ms pentru sfaturi.

3 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
In partea de sus poti sa-ti iei un tricou negru.

| neonbunnyx a răspuns:

De unde ti-ai luat blugii colorati?big grin ca si eu caut in disperare si nu gasescI don't want to see