| Aceeasieu a întrebat:

Hibatting eyelashes acum seara merg in club, dar habar nu am cum sa ma imbrac :-s ceva sugestii?batting eyelashes :* in afara de pantaloni scurti big grin
funda happy

5 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Buna Ally:*
Ai mai multe optiuni,depinde de garderoba ta si de propriile tale gusturi. Poti incerca:
-pantofi cu platforma,o fusta cu un maieu simplu,iar la jumatate o curea lata,si o gentuta finuta intr-o parte.
-o rochita scurta,cu niste sandalute delicate joase sau cu toc,si o poseta plic
-niste jeansi mulati cu niste balerini mai moderni si o bluzita din aceea mai fistichie(sti tu sa atarne sa fie mai larga,cu o maneca mai jos,sti despre ce vorbesc)
-o salopeta din pantaloni scurti(chiar daca ai zis in afara de ei...) cu un tricou mulat,o palarie din aceea cu marginile intoarse,si botine din acelea cu toc sau siret(eu le ador si se poarta)
-colanti, cu o camasa mai draguta si platforme
Ca acesorii incearca ceva finut sau foarte masiv, depinde de ceea ce vrei tu.Cu un machiaj nu prea strident, si o coafura lejera sau chiar parul desfacut va iesi deva placut.
Bafta si distractie placuta:X

| Bailey a răspuns:

Buna Ally big hug
Ai putea sa te imbraci asa :
- o fust scurta cu volanase, un maieu alb si cu niste pantofi cu toc sau sandale.
- Intr-o rochie scurta mulata niste botine negre si o jacheta neagra love struck
- Cu blugi stramti o bluza lasata pe un umar si cu niste pantofi cu platforma.
- Cu colanti, o bluza mai lunga si niste botine love struck
Sper ca te-am ajutat si distractie placuta! big hug Funda? :*

| hummer24 a răspuns:

Ceva mulat sa se vada formelewinking o fustita scurta cat o batistutza, asa ne place noo happy

| TheLocaKid a răspuns:

Cu o rochie scurta si foarte sclipitoare, pantofi cu toc si un plic. :X

| andra_9585 a răspuns:

Cu blugi, niste pantofi cu toc si o camasa sau un tricou mai elegant