| LoadedGun a întrebat:

Hi everyone! Am o intrebare putin stupida...big grin deci anul acesta incep liceul. Ce as putea sa port? Ceva cool si fresh. Voi ce ati purtat in prima zi de liceu? XD

P. S sunt o rockerita big grin deci va rog din suflet nu vreau roz sau haine de printesa (: ( cred ca ar trebui sa adaug ca nu prea suport toacele si nici rochiile si fustele care oricum sunt naspa nici nu stiu ce mai cauta pe piata da ma rog laughing... dar oricum daca outfitul e super dc nu ) Funda pentru cele mai super ( adica pe placul meu devil Aaa si nu imi veniti cu commuri gen " cate pretentii" sau "toace nu, fusta nu, rochie nu pai cum altcumva vrei sa te imbraci?" am zis ca, accept toace si restul daca imi plac oricum nu va irositi timpul din viata scriind astfel de commuri care pana la urma nu ai nici un sens straight face Thx :*

Răspuns Câştigător
| Strocker a răspuns:

Si eu sunt un Rocker.Sunt de parere sa porti o pereche de blugi albastri cu un tricou care de la piept pana sub burta sa aiba un desen, o camasa cu 2 culori deschise si una inchisa(in carouri de preferabil),niste bratari facute de mana,fara machiaj,si o pereche de tenisi(verzi, galbeni depinde ce ai pe tine, sau mov)
Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| Catalinaaaa_4517 a răspuns:

Si eu o sa fiu` tot in prima zi de liceu`hee hee. Eu una` o sa`mi iau tocuri cu blugi si un tricou sau un maieu thinking Nu` trebuie` sa te imbraci extraordinar` e doar o zi normala`hee hee

| alexandra_9476 a răspuns:

Ai putea sa incerci stilul asta doar ca cu bascheti in picioare: http://www.google.ro/......tp?/imgres