| ClassyAndSassy a întrebat:

Hi girls, cu ce haine sa te imbraci ca sa fii cool si casual?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Depinde ce intelegi prin cool. Casual inseamna ceva relaxat, de zi cu zi, nici elegant, dar nici sport de exemplu tricouri cu imprimeuri, blugi, pantaloni cu turul lasat, tenisi, balerini, sacouri, chiar si camasi, jersee. Fara materiale stralucitoare, paiete, saten, fara trening, adidasi etc
Cumpara-ti ceva neaparat cu piele, ca e la moda, si ceva cu tine. O sa se poarte multi imprimeul cu dungi asa ca n-ar strica sa iti iei ceva cu dungi de exemplu un tricou ca sa ramai in sfera casual.

5 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Buna!

Eu cand vreau sa fiu cool, imbrac ceva mai deosebit cum ar fi niste platforme mai stralucitoare, niste rochii mai diferite, ma fac albastra in cap, imi mai fac si cate un tatuaj pe deget.In general imbrac blugi conici in cea mai linistita culoare posibila, fara imprimeuri, o platforma nud, un tricou mai mulat sau o camasa si peste un sacou colorat viu asta doar ca sa nu para ca sunt intr-o monotonie.happy

| TVALERIA1234567890 a răspuns:

Blugi si o pereche de tenesi si un tricou cu model {orice nu conteaza}.