| Yoyolovesblue a întrebat:

Hi there! As vrea sa ma tund, dar nu stiu cum! Nu vreau ceva extrem pentru sunt la o scoala foarte stricta (purtam uniforme negre, nu avem voie cu oja pe unghii, nu avem voie sa ne pensam etc) dar nici ceva sobru! Am parul mediu si fata ovala(sunt foarte slaba). Help?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Tunde-te stil bob. se poarta acesta tunsoare si este cool. se potriveste pentru forma fetei tale. scrie pe google mai multe modele de frezuri bob si o sa vezi :X sunt faine