| maria98 a întrebat:

Hi TPU! stie candva sa faca bratari ale prieteniei? http://iceduchess.wordpress.com/......bracelets/
daca da in cate feluri?

P. S. daca aveti poze postatile in raspunsuri

funda pentru cel care stie cele mai multe

Răspuns Câştigător
| CosmiiX a răspuns:

Hey.
stiu` toate modurile`[aproape]
si cu litere. si mna.` intelegi `u!big grin
cosmina_angel2006
daca vrei informatsii`

3 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Eu stiu sa fac. intra pe siteul
friendship bracelet. acolo dai la mediu de dificultate. daca nu cauti pe youtube, e mai usor sa iti explice cineva da te obisnuiesti:

cea mai simpla.ai 5 cul spre ex. prima culoare o faci cu fiecare fir, 2 noduri, dupa incepi cu a doua si asa mai departe. sper ca ai intelesbig grin

| MMadalina a răspuns:

Si eu am invatat decurand sa fac acest tip de bratari... sunt absolut minunatelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti in magazine eu am cumparat din slanic de la salina 3 lei una