| CreatzaBắ a întrebat:

Hi :*unde pot gasi costume emo in timisoara? de cumparat sau inchiriat...
la cel mai mic pret.sau niste costume bune pentru haloween.sa fie cat mai ieftine :X va rog

1 răspuns:
| G a răspuns:

De ce vrei neaparat costum? poti sa-ti faci o tinuta emo din hainele pe care le ai: o pereche de blugi skinny, un tricou negru simplu/cu o trupa/cu un mesaj, conversi (merg si aia fake de cateva zeci de lei, daca vrei doar pentru halloween n-are rost sa-ti iei originali) si machiaj negru.