| AtateaConditii a întrebat:

Hi, vreau sa ma vopsesc roscata nu prea inchis. Am parul saten inchis(castaniu) as vrea o vopsea gen spuma. Ce imi recomandati si imi va iesi culoarea?

2 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

Incearca tarhon. Vopseaua spuma se ia cam repede...si se prinde greu. Personal foloseam L`oreal sau garnier.

| Eolande a răspuns:

Eu am folosit vopsea spuma de la Schwarzkopff Perfect Mousse si culoarea nu a prins uniform.Ai putea incerca o vopsea nuantatoare de la loncolor, nu este atat de scumpa si prinde mult mai bine.