| deeaisabela a întrebat:

Hii TPU am o intrebare referitoare la foarma fetei deci selena gomez miranda kerr miley cryus sau emma stone au fete rotunde si totusi parca emma si miley au fete mai micute spre oval adica cum vine asta daca ai ambi parinti cu fata rotunda arati mai grasuta la fata mama are fata ovala si tata rotunda va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| Jaguarss a răspuns:

Pai nu în doeauna copii seamana cu parinti la fața nu conteaza daca mama are fata ovala si tata rotunda
poți sa semeni mai mult cu mama sau cu tata depinde de fiecare în parte
nu are nici o legatura cum are fata tata sau mama poti sa nu semeni cu nici unu dintre eii