| Daniichu a întrebat:

Hiii all.:-* Intrebarea de azi: Cum pot exact sa imi fac parul ca ea http://www.youtube.com/watch?v=b-dwKzilvYc. Adica nu stiu exact cum sa ii zic doamnei de la coafor sa ma tunda. Sau ar trebui sa ma tund eu? :)) Pweasee help. :D

Răspuns Câştigător
| AngelCrystals a răspuns:

Cel mai usor mod este sa ii dai 3 poze cu coafura dorita si sa cuprinda pozitia din fata din spate si din lateral.

5 răspunsuri:
| AnnaMaariia a răspuns:

Ai putea sa-ti descarci video si sa mergi la coafor si sa-i areti doamnei[ video il descarci in telefon]

| Daniichu explică:

M-am gandit si eu la asta. Dar nw am putut face rost de poze. Ce situatie aiurea nw? -.-'

| Daniichu explică:

M'am gandit si eu la asta. o: Dar clipul e doar din fata si sa zicem putin din lateral. Daca ma nenoroceste aia la spate? laughing Am gasit un clip in care arata cum isi tunde ea bretonul si restul parului. Poate ar trebui sa i le arat frizeritei si pe acelea? o.o

| Daniichu explică:

@Mada,Mie una imi place tunsoarea si o sa mi-o fac. Dar na acum fiecare cu gusturile si aprecierile lui.tongue

| Mada2196 a răspuns:

Bai fetelor, eu zic ca v-ar sta mult mai bine cu o tunsoare mai normalalaughing.Asa gandeam si eu acu vrei 2 ani, dar am constatat ca sta mult mai bine fara breton in ochi.Sau cel putin nu chiar asahappyDe ce nu incerci mai bine o tunsoare bob? E la moda si super dragutawinking