| Milu_Florina_1996 a întrebat:

Http://hot.wendy.ro/wp-content/uploads/2013/11/star.jpg
Buna! As vrea sa imi fac acesta tatuaj, cat timp credeti ca va rezista?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Tatuajele de pe mana sunt mai pretentioase. O sa se ia, avand in vedere ca te speli pe maini.O sa tina cam un aan, ceva de genul. Trebuie sa mai bati o data, oricum; trebuie intretinut

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Bună.
Dacă e permanent, toată viața.
Dacă este unul semipermanent durează între 3-5 ani ( dar poate dura și mai mult)
Dacă e un tatuaj temporar aplicat cu apă durează între 3-7 zile, dacă este aplicat jagua rezistă între 10-20 de zile, iar dacă este cu henna, durează în jur de 20-30 de zile.