| JLO a întrebat:

Http://www.calistofashion.ro/ Ce parewree ai de acest site? in cate zile ajunge comanda data prin posta?

Răspuns Câştigător
| AnneMarie11 a răspuns:

Eu nu iti recomand sa cumperi nimic de pe acest site! Eu am patit-o cu cei de la calisto fashion. In primul rand am asteptat 2 luni dupa comanda si asta in situatia in care le scriam o data pe saptamana sa le reamintesc de acea comanda, iar ei, desigur, de fiecare data ma amanau de pe o saptamana pe alta.Ca sa ma impace cumva mi-au promis ca imi vor trimite coletul pe cheltuiala lor prin Curier Rapid (ceea ce a fost una din lungul sir al minciunilor deoarece coletul tot prin posta a ajuns, tot eu am platit). Apoi, am primit comanda si SURPRIZA! Nu era ceea ce imi comandasem eu, iar pe langa asta nici macar pretul coletului nu era conform facturii proforme, si-au mai pus un adaos de 20 de lei... Dupa lungi discutii am reusit in cele din urma sa imi primesc banii inapoi pe care ii platisem in sistem ramburs, le-am trimis (pe cheltuiala mea) produsele nedorite care oricum erau de o calitate indoielnica si le-am cerut politicos sa nu imi mai trimita nimic din comanda initiala. Asta a fost experienta mea, dar pe de alta parte, daca te uiti pe net, se pare ca nu am fost singura care a avut astfel de neplaceri.

5 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sincer, nu am auzit de el. Sora-mea cumpără numai de aici http://bit.ly/pm0IJ1 și are reduceri bune de fiecare dată.

| Lavazza_5427 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt cam batranesti.

De ce nu incerci : http://www.hm.com/ro/subdepartment/LADIES?Nr=4294963761

| Emanuellaa a răspuns:

Nu-i prea fain site-ul... Iar despre termenul limita la care ajunge comanda...nu prea stiu!

| JLO explică:

Am vazut o rochita draguta, de aceea eram interesata de site

| JLO explică:

Multumesc anne marie! insa comanda mi-a ajuns deja.Am primit rochia pe care mi-am comandat`o si sunt multumita de ea...(pana acum)