| JLO a întrebat:

Ce parere aveti despre site`ul http://www.calistofashion.ro? Ati comandat vreodata de la ei? Hainele sunt de calitate? Funda*

Răspuns Câştigător
| deutzik34 a răspuns:

Da sunt de calitate.

2 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Produse la 20-50 lei de calitate? sunt bune pana le scoti din cutie, apoi le poti arunca...sa fim seriosi. nu exista calitate la preturi mici. numai ganditi-va ca din 50 lei cat costa un produs 50% se duce la stat, apoi din cei 25 lei care mai raman un adaos de 50% este pus de patron, astfel acel produs costa 10-12 lei. nu exista produse ieftine de calitate. sunt bune doar pentru 1-2 zile, apoi le arunci. calitatea inseamna scump. e ca si cum ai zice: trabantul este calitativ. nu va pacaliti singuri. daca nu ai ce face cu banii aruncai pe haine de unica folosinta cum sunt alea. daca insa vrei sa te tina cu adevarat un produs atunci cumpara unul calitativ, nu china. intra pe www.fashion-star.ro si arunca o privire.

| JLO explică:

Andrada, daca ti-ai comandat de pe aces site in cate zile ajunge comanda daca o dau prin posta?