| hannnnaaaa a întrebat:

Https://m.olx.ro/d/oferta/pantofi-sport-nike-air-force-1 -IDfiajU.html
Bunaaa, ma puteti ajuta va rog frumos sa imi spuneti daca sunt fake sneakerii din link-ul de mai sus? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chiar dacă ar fi (așa par), dai 299 lei pe papuci FOLOSIȚI?

| dmz123 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei noi de pe unde site de unde poti avea incredere. La banii aia gasesti modele dragute si de calitate. ca si site eu iti recomand https://www.bravosport.ro/ au modele destule de la nike, eu mereu cumpar de la ei adidasi cchiar si pentru copil care rupe incaltamintea la greu, dar de la nike adidas sketchers le poarta pana ii raman mici.

| anixxzyc a răspuns:

Daca eticheta este pe limba adidașilor este fake iar pe ea trebuia sa fie un cod pentru verificarea lor (adica codul modelului respectiv) pe care eu nu l-am gasit pe acea eticheta. Adidașii nike au eticheta in partea dreapta sau stanga (depinde daca adidasul este stângul sau dreptul) înăuntru daca e pe limba este fake. Poti intra pe nike.com si sa cauti air force 1 si sa vezi codul modelului