| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Https://www.mumar.ro/......white.html
Ce parare aveți despre acest aparat? Creste mai mult par, după folosire

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Pretul pare atractiv, dar recomand sa te informezi mai mult despre aparat si sa citesti recenzii de la alti utilizatori inainte de a lua o decizie. Eficienta poate varia de la o persoana la alta. Exista posibilitatea sa creasca mai mult par in anumite cazuri. Fii atenta si analizeaza opiniile altor utilizatori inainte de a-l cumpara. Mult succes!