| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Idealu meu in viata e femeia cu mustata! Ce dracul vrea sa zica expresia asta? thinking Spusa de catre barbati! big grin

ps-mentionez: Nu este acesta idealul meu! rolling on the floor Doar am intrebat!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba de mustata, ala se refera de fapt la parul care-i atirna din nas rolling on the floor tongue

10 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Adriana_sw33ty esti fan Ca$$a Loco?;)) http://www.youtube.com/watch?v=b1xnyzm7iQk

| Flav a răspuns:

Nu exista femei urate, ci bautura prea putina. De asta, ce spui, a?

| Mony_4137 a răspuns:

/chiar nu am auzit expresia asta!laughing dar e taretongue

| Gabystelistu95 a răspuns:

Adica probleme de pilozitate cronica si netratata e de-a dreptul ilara, daca nu ar fi tragica laughing glumesc.

| adriana_sw33ty_angy explică:

@bishopbatting eyelashes merci :*

| adriana_sw33ty_angy explică:

@flav te aprobhee hee daca e bautura multa toate sunt niste papusi laughing

| cheloo74 a răspuns:

Cine o fi dobitocul care a dat stupid tuturor raspunsurilor?
Nu cred ca cei de la Cassa loco au vrut sa zica ceva anume cu asta. O fi fost chestie de rima. Eu de exemplu am pus chestia asta la profilul de hi5 la rubrica aia de ''idealuri''. Dar am pus-o pentru ca pur si simplu ma gandeam la ceva pompos ca sa fac impresie fanilor mei. Am inceput sa scriu ''Idealul meu...'' si mi-a venit in minte versul asta. Nu inseamna nimic, cred eu.Sau merge sa zici asta atunci cand nu ai nici un ideal (de parca ar fi musai sa ai), dar vrei sa dai impresia interlocutoru; ui ca ar fi ceva de capul tau.

| Mihaela_2782 a răspuns:

Parerea mea este ca: Femeia cu mustata inseamna femeia puternica (este asemanata unui barbat).

| Mefisto23 a răspuns:

Cred ca n-au avut rima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca femeile care au mustata... (nu se refera chiar la o mustata ca la barbati) sunt bune in viata amoroasa^^, acum te-ai prins?