| JackieSue a întrebat:

Imi dati niste idei unde am putea tine banchetul de clasa a VIIIa, va rog? Insa nu cluburi.Si daca stiti cumva magazine cu rochii de banchet( imi puteti da si poze). Mersi.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Noi am facut banchetul de clasa a 8-a la munte. am mers un weekend la munte, si petrecerea s-a tinut la un restaurant de acolo. ca si rochita... eu as zice sa nu alegi ceva foarte pretentios pentru ca nu se potriveste cu varsta.

| Maya. a răspuns:

Da.problema cu clasicul banchet. unde? intr-un restaurany, desi mie` mi-ar place pentru banchetul meu un loc mai original, pe o plaja, sau la o piscina.In privinta rochiei no comm pentru ca nici eu nu stiu cu ce as putea sa ma imbracstraight face

| Djlsghtnquuw a răspuns:

In restaurante. uite aici un site unde iti poti comanda rochia, si in 2 zile iti vine http://www.starshiners.ro/produse/1144/banchet---nunti.html

| t0xic1girl a răspuns:

Noi am facut banchetul la munte si am stat 3 zile... iar balul de sfarsit l-am facut intr-un clubhappy Poti sa le propui asta colegilor... ca pana la urma voi platitihee hee. O sa fie mult mai distractiv si puteti sa mergeti mai multe clasetongue

| Anonoim a răspuns:

Inafara de cluburi nu ai unde