| Diana006 a întrebat:

Imi dati si mie cateva modele de tunsoare. Am parul lung si castaniu.

4 răspunsuri:
| Astella a răspuns:

Breton lung pe parte dreapta...

| Anonima240 a răspuns:

Daca il ai drept iti poti face parul in ''v'' adica la spate vine in ''v'' si este foarte frumos.
Daca nu ai parul drept iti recomand sa te tunzi in ''gherute'' si sa iti faca mai multe sau daca vrei iti poate face doar o gheruta.
Mai poti sa te tunzi si in scari sau pe drept.
Ce zici de exemplu sa iti faci un breton mai lung pe dreapta sau stanga si in jos sa il ai tuns in ''v'' mi se parte foarte dragut asta.