| ionela_2221 a întrebat:

Imi dati un site in care sunt sfaturi de cum pot poza?( adica diferite pozitii).
as vrea sa imi dati si ceva sfaturi va rog!
multumesc la toti! big grin

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Nu iti trebuie site, asta exersezi in oglinda...ideea este sa fie o pozitie cat mai naturala, sa nu para chinuita sau prea incordata, incearca totodata sa nu tii ambele calcaie pe pamant, un picior sa fie varf si gamba incordata, capul sus, pieptul inainte, umerii pe spate, postand dintr-o parte cu bazinul intors spre obiectiv, fesele incordate o data cu gamba, mainile pe langa corp pentru a evidentia formele, privirea profunda dar nu chinuita, fortata (exact ca atunci cand te uiti dupa un baiat de care iti place)...ca sa adaugi putina senzualitate (un exemplu de postare sexy). Restul inveti pe parcurs. Nu incerca sa copiezi alte fete/manechine postand!
PS: Fi sigura pe tine! Succes!