| monica_6956 a întrebat:

Imi lipeam opincutele cu Picatura si am varsat din greseala Picatura pe material(opincutele sunt din panza). Stiti cum pot scoate pata lasata de lipici? Dau fundita :*

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca mai iese cu ceva. Dar fa o inovatie si lipeste tot cu picatura niste paiete sau margele pe locul accidentat, si vei avea opincute unicat!

| baru a răspuns:

Te rog sa nu te superi incep cu o gluma, Cu foarfeca Glumesc, Cu diluant dar cu conditia ca opincutele sa fie de culoare alba sau daca au o alta culoare sa fie vopsiti original Dupa cei stergi cu diluant spalai in ceva spumant Pa

| Elena1234456 a răspuns:

Cu apa fierbinte si o carpa.

| marrr a răspuns:

Pune-ti o fundita in locul in care ai varsat picatura si lipeste-o, va arata shicklaughing

| axelmatei a răspuns:

Cu Alcool sau Acetona big grin

| asdfqw a răspuns:

Cumpara-ti altele...:d