| aannoonniimm098 a întrebat:

Imi poate da cineva siteuri cu haine, pantofi, cosmetica ieftine, bune din Romania sau din strainatate care fac livrare in ROMANIA? MULTUMESC

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Haine : sinsay, asos, answear, fashion days, gate shop + arhicunoscutele magazine din mall-uri
la cosmetică : elefant, 1001 cosmetice, pink panda, notino iar dacă vrei dermatocosmetice : farmacia tei

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!

| DeeDee817 a răspuns:

Cosmetice : Pink panda, 1001 cosmetice, Makeupshop, parfimo.ro, depozitul de cosmetice, makeup.ro
Haine : sinday, cropp

| ioanalexandra345 a răspuns:

Cosmetice: Makeupshop, pinkpanda, notino
haine: sinsay

| Maria806 a răspuns:

Incaltaminte si genti din piele: www.sabrine.ro