| Ralucagr a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un chirurg plastician bun care să îmi îndepărteze niște alunițe de pe față fără cicatrici? De preferat din Iași/București

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna...

| Jorah a răspuns:

Alunitele sunt tumori benigne. Nu ti-as sugera sa faci asta chiar daca din punct de vedere estetic ai fi implinita. Sansele ca o alunita sa devina maligna sunt intr-adevar mici, dar chiar si asa nu iti garanteaza nimeni ca organismul tau o sa raspunda bine unei eventuale indepartari, chiar daca e facuta de un profesionist.