| Aianna3 a întrebat:

Imi puteți recomanda cateva parfumuri de dama foarte persistente?
Mulțumesc.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Opium este un parfum foarte greu si este recomandat doar pentru purtat seara.

Eu ti-as recomanda:
J'adore a lui Dior
Tresor a lui Lancome
Amerige a lui Givenchy
Beyond paradise; Pleasures Intense si Pleasure Bloom a lui Estee Lauder
Si lista ar putea continua, dar astea sunt foarte feminine si sunt printre preferatele mele.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Parfumul Poeme. Si e un miros "elegant", nu ieftin sau gretos, se mai simte izul si dupa un dus. Insa si pretul e pe masura, dar iti ajunge aproape un an fiindca nu trebuie sa dai mai mult de 2 psuri.
Si inca un truc ca parfumul sa tina mai mult, tine-l la frigider in cutia lui si da-te cu jum.de ora inainte de a iesi din casa.

Răspuns utilizator avertizat
| saturday10 a răspuns:

Au in meli melo niste parfumele (30ml) care doamne, miros divin, iar pe pielea mea tin in jur de 10-12h. Poti sa te uiti si pe site-ul lor. Black opium de la YSL e iar super bun, dar si Alien de la Thierry Mugler ( in special Alien Essence Absolue)

| photographer24 a răspuns:

Gasesti aici un top cu cele mai bune parfumuri dama in 2017 http://top-zece.com/......a-in-2017/

| SandicaGabriela a răspuns:

Iti recomand Avon LIFE by Kenzo Takada! Click aici pentru comanda https://www.avon.ro/magazin/gabrielasandica

| vickvick a răspuns:

Versace, Bvlgari, Guess, CK, Gugo Boss, C Dior, Kenzo, Paco Rabanne, Guerlain, Lancome. Ai cele mai mici preturi la parfumuri de la Avon pana la firmele de mai sus http://www.comparapreturi.com/cel-mai-mic-pret/parfumuri-femei/

| NirvanaXD a răspuns:

Paco Rabanne- Olympéa

| b33ionela a răspuns:

Ti as putea recomanda Yves Saint Laurent black opium.E super tare!