| my99heart a întrebat:

Imi puteti da niste idei de poze artistice :*
Funda!
P.S. Nu site-uri, doar idei!

Răspuns Câştigător
| maly00 a răspuns:

Poti sa-ti faci poze invartindu-te, sau poti iesi inparc si sa faci poze copiilor care se joaca, copiilor de pe bicicleta etc.

3 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Poti sa-ti faci poze invartindu-te, sau poti iesi inparc si sa faci poze copiilor care se joaca, copiilor de pe bicicleta etc. sunt multe

| AnneAna a răspuns:

Poti face poze mai normale, dar atunci cand le pui pe alb-negru, sepia, invechit, sau multe altele, arata altfel... parca sunt mai speciale happy

| YaruKita a răspuns:

Buna! Poti sa faci poze la fructe taiate
sau poti sa faci poze la frunze (Eu am facut cateva si au iesit super!)