| 69AnonimuS69 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei pentru o frizura de baiat (forma capului - ovala )? Ceva scurt nu foarte greu de aranjat. Multumesc ^_^

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Лысый! - Chel! )))

| AlexSandu17 a răspuns:

Iti propun scurt pierdut, poti sa o personalizezi, adica sa rogi frizerul sa se asemene cu aceasta frizura, daca nu vrei asa il poti ruga sa iti propuna el, ca doar are o experienta, sau daca nu te duci la un frizer si te tunzi acasa scurt pierdut(adica scurt in spate si putin mai lung bretonul sau in fata). Spaer ca te-am ajutat, nu vreau sa-ti strici parul din cauza mea happy