| Laiyla a întrebat:

Imi puteti recomanda un spray cu protectie termica? Am inceput sa-mi intind parul in fiecare weekend dar nu vreau sa se arda si nu stiu care ar fi destul de bun...

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cel de la Gerovital e foarte bun.

1 răspuns:
| evewts a răspuns:

Eu folosesc de la Wella "Termal image" (e un spray mov)! E foaaarte folositor si parul nu se arde la fel de tare! (Eu folosesc doar spray-uri pentru ca lucrez par-time la un salon foarte bun iar "colegele" imi recomanda multe produse de la Wella!) Gelurile, nu sunt atat de folositoare...