| Miley a întrebat:

In ce programe poti verifica cum iti sta cu o anumita coafura? Am auzit ca exista programe unde poti vedea cum arati cu o anumita tunsoare...care sunt acestea?

Răspuns Câştigător
| MacBarbie a răspuns:

Taaz.com :* funda?

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa vezi cum iti sta cu diferite coafuri si in general toata fata intra pe TAAZ aici http://www.taaz.com/ apoi click pe Makeover te loghezi incarci o poza si faci ce vrei (par,machiaj,buze, autobronzant, ochelari...) Succes!

| elleme a răspuns:

Http://www.taaz.com e un program in care poti sa te machezi intr-o anumita poza dar si sa iti pui o coafura, numai ca trebuie sa iti faci cont

| KikiRiki98 a răspuns:

Eu nu stiamlaughing

| thefirstangel a răspuns:

Buna eu stiu un progr dar e online

http://www.taaz.com

fundaaaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Make Up Instrument.

| Chirai_Irina_1987 a răspuns:

Cum o sa arat cu freza

| Nicoleta_Gergely_1983 a răspuns:

Par lung

| Solea_Maria_1957 a răspuns:

Bob.par lung.par scurt si blond

| Maria_Mirela_1973_rURn a răspuns:

As vrea sa vad cum mi ar sta cu parul tuns bob si creata. Multumesc.

| Cristina_Voicu_1964 a răspuns:

În ce program pot vedea ce coafura și culoare ma asortează profilului meu