| Moonshade a întrebat:

Inca o intrebare pentru manichiuriste: Cum pot face sa nu se vada diferenta dintre tips si unghie daca am tipsuri de culoare natural? Sunt mai albicioase si chiar daca pilesc bine se vede diferenta sad

Răspuns Câştigător
| Kiddzutsa a răspuns:

Buna :* mama mea e manichiurista, si am stat si am observat, ca mai sunt cliente care nu vor ca tipsul sa se vada, si de exemplu mama la orice manichiura cu desene face in asa fel sa nu se vada tipsu ca sta urat, atunci sia cumparat un set de manichiura pentru french, e o culoare a ojei, si pare foaaarte naturala, deci e culoarea pielii, o lasi 2 minute si nu se mai vede nimic, costa foarte putin dar vine impachetata cu culoarea alba, rozalie-carne[ e culoarea porcului blushing ] si lac, e ieftina, si oricum se poate purta si la scoala happy
Sper ca te-am ajutat, te-am pupat:*