| kajen4ever a întrebat:

Intrebare doar pentru fete bune. oamenii imi spun ca sunt frumoasa dar eu nu prea cred. asa este? uite o poza cu mine: http://www.tpu.ro/......e_1343.jpg

4 răspunsuri:
| BlueEyes a răspuns:

Hai ma, tu glumesti naiba straight face
Asta e poza la care sa intrebi daca esti frumoasa? Cu burta la vedere, in bustiera si in pijamale sau ce sunt alea ...cu un lant atarnat de gathee hee Si parul iti sta ca naiba.
Deci, nu am cum sa iti spun daca esti frumoasa sau nu.
Pune o poza mai normala, in care sa te vezi bine si atunci o sa iti spunem parerea noastrawinking
Si iti pot spune parerea mea despre poza: U-ra-ta. Sorry happy

| kajen4ever explică:

Http://www.tpu.ro/......e_1470.jpg o poza mai frumoasa cu mine.

| Deny1333 a răspuns:

Nu-mi place poza. E prea dusă la extrem. Puteai să-ţi pui un tricou pe tine, să faci poză cu tot corpul [să ţi-o facă cineva] şi să te aranjezi puţin.
La faţă nu eşti urâţică, dar poza e praf.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Urata.