| 9gag a întrebat:

Intrebare pentru fete: Care imi poate spune daca e buna acea vopsea de par tip spuma? Daca a folosit-o imi poate spune daca se duce dupa cateva spalari sau e la fel de buna ca o vopsea obisnuita. Funda...

Răspuns Câştigător
| n3bunatica a răspuns:

Buna! Nu am incercat eu personal dar am vopsit pe cineva cu o asemnea vopsea.si pot sa spun ca este destul de buna... si nu se duce dupa cateva spalari, chiar rezista pe par.si acopera firele albe(nu e cazul tau) ma refer ca acopera destul de buna.merita incercata