| Serendipity17 a întrebat:

Intrebare valabila doar pentru fete : ce fel de costum de baie aveti? are sutien sau bustiera? are bikini? cat a costat? e de firma? unde se gasesc costume de baie mai deosebite?

6 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Http://fashion.mozku.com/2013/03/costume-de-baie-pentru-vara-2013/

Eu il am pe cel alb din 2 piese... absolut superb!

| šρяίηģ a răspuns:

Al meu este format dintr-un sutien alb cu perle mici negre si chiloti normali albi simpli. L-am luat de la New Yorker dar sincer nu mai stiu cat a costat pentru ca mi-am luat mai multe haina. Incearca la New Yorker, Debenhams, Jolidon, Triumph, Terranova etc. Sigur vei gasi ceva care sa te multumeasca! Succes! :*

| aиdяaaa●• a răspuns:

Al meu e format din sutien si chiloti normalihappy
Nu mai stiu cat am dat pe el, dar e de la Jolidonbig grin

| Carlaaa a răspuns:

Http://www.hotcity.ro/files/i/017/63/debenhams.jpg
[e exact asa]
E luat de la Debenhams Mall Baneasa 58 RON cu totul :).
O vara frumoasa.

| alabala a răspuns:

Are sutien si chilot normal.happy e de la takko, cu 60 de lei.

| marian1985 a răspuns:

Ai aici un articol despre magazinlele cu costume de baie
http://vinereaneagra.eu/costume-de-baie-ieftine/