| Jonas Brother a întrebat:

La cati ani iti apare sperma?

Răspuns Câştigător
| AlexandraR a răspuns:

laughing Cand te masturbezi(sau intretii relatii sexuale) si ajungi la... apogeu, sa zicem, ejaculezi sperma.

40 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Intre 11 si 15 ani

| aLeXsNs a răspuns:

Salut asta depinde cat de maturizat esti tu dar normal la 11-13 ani mie mi-a dat pe la 11hee hee. Scuze celor care va radeti dar nu cred ca este cazul. Dece se mai si numeste '' TPU ''? sau ''TPG=toti pentru glumewinking ''

| razaila a răspuns:

Uhh ce intrebare laughing 12-13 ani? thinking

| alexutzu01 a răspuns:

De la 12 in sus asa a fost la mine, eu n-am intrebat pe net, am luat-o la lucru si am vazut

Alte răspunsuri
| dezmintroconstantinopolizeze a răspuns:

La 14 ani cred

| nanemernic a răspuns:

Buna all, vreau sa zic ca am 14 ani si nu mi-a venit sperma imi puteti spune daca e normall pllss? Si ipotenta cum e? Nu ti se "scoala" penisul sau nu ai sperma? Ms

| nanemernic a răspuns:

Buna all, deci as vrea sa ma ajutati daca ati putea. Vreau sa zic ca am 14 ani si nu mi-a venit sperma e ok sau am o problema? Si apropo ipotenta cum e? Nu ti se "scoala"(scuze expresia)sau nu ai sperma? Ms all

| adelin_5883 a răspuns:

Am 13 si imi da niste picaturi de apa albe n uarata ca sperma dar e putin un fel de apa dc oare?

| GABRIELILIE11 a răspuns:

Eu am 12 ani si mi-a dat chiar si acum am făcut laba si mi-a dat, deci trebuie sa faceți laba de la 11 -12 ani zilnic si va garantez ca o sa va dea dar aveți grija ca e nașpa ca stai la baie mai tot timpul sa o dai afara