| domnitaRalu a întrebat:

La ce varsta ati purtat ultima data costum popular? Si din ce zona a tarii?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu am purtat, dar mi ar placea asta, sa port costum popular banatean desigur sau din ardeal, dar nu stiu daca am voce, asa doine mai cant ca imi plac dar nu stiu daca am voce ok

| Freya1 a răspuns:

4,5 ani maramures

| aXy99 a răspuns:

Niciodata, nicaieri.

| HazelEyes77 a răspuns:

In clasa a 8a valcea din ala specific zonei Olteniei. Foarte frumos de altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot niciodata.

| Raniaa a răspuns:

15 ani, Maramureș happy

| KlibrDM a răspuns:

Nu am purtat asa ceva si probabil nici nu voi purta vreodata.

| Vassii a răspuns:

Eu răspund sincer, n-am purtat niciodată un costum popular, dar aș vrea să port unul. Sunt din zona munteniei, mai precis București.

| barbie2134 a răspuns:

La 10 ani, pentru televiziune, dar nu aveam idee din ce zona a tarii era.