| Aiicha a întrebat:

La o rochie(nu neaparat eleganta) merg doar sandale? balerini nu pot fi purtati si la rochii?big grin

Răspuns Câştigător
| Ellena a răspuns:

Am gasit o imagine in care balerinii sunt asortati cu rochii (semn ca ar merge) http://www.polyvore.com/......2l6ZQ.jpg. parerea mea e ca merg si balerinii

6 răspunsuri:
| Irina117 a răspuns:

Eu stiam ca balerinii pot fi purtati si la rochii...de ce nu?
acum...depinde si de model/stil
daca sunt gen sport...

| love44katyp a răspuns:

Ba da!

| dienuk a răspuns:

Ba da. happy se pot purta si balerinii si se vede chiar frumos happy

| emillie a răspuns:

De ce nu? Mi se par chiar indicati...

| Rallu_3508 a răspuns:

Desigur.Doar sa ai o pereche de balerini cat de cat eleganti. Spre exemplu eu am purtat o rochie mov scurta cu o pereche de balerini argintii cu putin sclipici.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, pot fi purtati si balerinii, dar depinde si de rochiewinking.