| anonim_4396 a întrebat:

La voi la scoala va lasa cu tenesi sau bascheti, sau doar pentru orele de sport? si in rest trebuie pantofi...

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Ne lasa sa venim incaltati cum vrei noi, nu am mai auzit sa nu te lase sa vi in tenesi.

| Bitzy a răspuns:

Putem să purtăm ce vrem, e ceva absurd să porți ceea ce vrea școala.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

La noi la scoala poti sa fi imbracat cum vrei (in limita decentei)...Eu cel mai des port tenesi si bascheti ( +balerini si cizmulite iarna:X ) happy

| monstereye a răspuns:

Pe noi ne lasa sa venim cum ne vrea muschiletul afumat. putem sa venim si in slapi, cum vrem. Nu inteleg care ar fi rostul sa vii doar in pantofi.

| MeridaOcean a răspuns:

Pe noi ne lasa si in afara orelor de sport, la mine in scoala nimeni nu poarta pantof propriu-zis, eventual balerini/opincute(unele fete)

| lllarisaa02 a răspuns:

laughing) da la ce scoala nu te lasa sa te imbraci cum vrei?