| nooot2 a întrebat:

M-am pensat excesiv, sunt baiat.In cat timp o sa-mi creasca sprancenele?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Difera de la persoana la persoana.Cam intr-o luna.Da-te cu ulei de ricin ca sa iti creasca mai repede.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Cred ca in cel mult o luna o sa revina aproape la normal.

| JulyStorm a răspuns:

Nu pleca urechea la ce spune ALex. Vor creste, chiar daca le-ai scos cu radacina. Gandeste-te cat de des si cat de mult se penseaza fetele. Nu-i nici o tragedie daca te-ai pensat prea mult. In cateva saptamani va creste la loc.
Daca vei vrea sa repeti experienta, ai mai multa grija data viitoare. happy

| St3fan97 a răspuns:

Cateva sapt

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salut, o sa incep a explica pritr-o intrebare : cum ai scos sprancenele cu chestia aia alba ( RADACINA ) sau cum ai facut?, pentru ca daca ai scos cu chestia aia alba ( RADACINA ) nu o sa iti mai creaasca... nu sunt exact Specialist si in grad ca sa iti pot spune, dar parerea mea spune-i medicului tau de familie ce ai facut si daca se poate face ceva
big grin

| nooot2 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, nu m-am pensat singur, m-am pensat la salon dar putin prea subtirel.

| nooot2 explică:

@ citez din mine ``m-am pensat la salon dar putin prea subtirel.`` Domnisoara de acolo ma pensat cam subtirel.tongue