| MaryMaria333 a întrebat:

M-am vopsit bruneta ultima dată la începutul lui august cu vopsea marca "Londa" numai ca acum vad cum părul nu mai e tocmai brunet, bate in saten. Cred ca vopseaua e problema, ar trebui sa tina.
Deci, ce marci imi recomandați ca sa fie si negru negru, dar sa si ramana culoarea, ca asa ar trebui, ca doar e vopsea! Dar nu d-alea cu preturi exagerate de sa imi iasa pe ochi.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu prea te prinde culoarea aia inchisa avand un ten mai deschis, vezi de ceva mai deschis, saten de exemplu

| mudokins78 a răspuns:

Succes!

| Freydis a răspuns:

Eu folosesc vopsea, dar și șampon, balsam din gama Syoss.
Iese exact cum arată pe cutie și rezistă.
Deci, îți recomand Syoss.

| Sofer a răspuns:

Syoss e buna.