| RoxyBarbie a întrebat:

Buna Fetelor!
As dori sa v'a adresez o intrebare legata de vopsele, la fetele care sunt brunete!
Sunt BRUNETA, M'a Vopsesc NUMAI cu vopseaua de la GARNIER si de cate ori m-am vopsit, am observat ca nu imi tine culoarea...(pe tot parul m'a refer, nu numai la radacina)...
am vazut la alte persoane cunoscute ca la ele tin vopseaua, doar la radacina nu tine, deoarece acolo creste parul.
V'a Rog Mult de Tot sa imi Raspuneti,...
Ce Tip de Vopsea pentru Par BRUNET a'tsi vazut ca este CEA MAI BUNA?
(cand spun buna ma refer sa tina cat mai mult si sa nu distruga foarte mult parul)
V'a rog din Suflet sa imi raspuneti, ca nu mai stiu cu ce vopsea sa imi mai vopsesc parul sa tsina culoarea![sad]

Răspuns Câştigător
| Camyyy_5609 a răspuns:

Cea mai buna este de la loreal love struck:X:X vopseaua de la loreal iti ajunge si la radacini si parul se vede un brunet original si frumos:X cea mai buna incearca:Xlove struck si eu sunt bruneta tot cu vopseaua de la loreal si o am de mult in cap si tot stralucita imi e in caplove struck si nu s-a decolorat:X fundita plzzz:X:X: succeslove struck

5 răspunsuri:
| lyza_5707 a răspuns:

In primul rand daca parul e degradat si uscat nu tine.incearca cu Lóreal, dar nu din cea fara amoniac...e destul de blanda cu parul...dar cel mai bine, mergi intai la salon sa-ti faca acolo baza neagra rezistenta si apoi fa-te tu.bafta

| LarissaMouse a răspuns:

Pai,problema nu e neaparat in vopsea, ci in sampon. spalate pe cap cu un sampon pentru par vopsit.la mine merge.tot vopsea de la garnier folosesc si eu.e cea mai buna.sau poate e din cauza parului. unele tipuri de par trebuie vopsite cu atentie.sau,poate ca vopseaua cu care te-ai vopsit este expirata.incearca sa cumperi din locuri diferite si sa te uiti la data expirarii.mult succes!

| Addutza95 a răspuns:

La tine probabil nu tine din cauza structurii parului tau! eu ti-as recomanda Henna! Din asta folosesc si eu si e foarte buna!

| alinutz_2893 a răspuns:

Cu sperma

| RoxyBarbie explică:

Pai nu am Parul nici ros, nici varfurile despicate, Vopseauua de la Loreal e SCUMPA?[sad]
Va rog din suflet, oferitsimi cat mai multe raspunsuri!