| leogelu a întrebat:

Ma puteti ajuta explicandu`mi cum pot sa ma tund si eu ca baiatu de la narcotic sound
-adica mai pe inteles sa imi spuneti babeste cum sa ii zic la frizer sa ma tunda! toate cele

PHOTO >-

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:84&tx=96&ty=75&biw=1280&bih=636

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Nu trebuie sa ii zici cum sa te tunda deoarece frizerul o sa isi imagineze altceva fata de cum iti imaginezi tu schimbarea sad si pe urma o sa fi nemultumit sad. Mai bine te duci cu poza si o sa fie ok multi fac asa, deci nu ai de ce sa iti faci griji.
Apropo buna alegerewinking. Imi place si genul asta de look tongue.
Peace si sper sa fi multumit de noul tau look kiss

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Soate poza la imprimanta sau pe telefon si aratio

| chupachups1234 a răspuns:

Arata-i poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine duci poza? Ca și eu la fel fac, maine ma duc sa ma tund și ma duc cu o poza.