| theforceofgood a întrebat:

Mai există cineva pe acest forum care să stie de foto-modelul rus Yana Dobrovolskaya câstigătoare Miss Russia 2016?
Pentru mine reprezintă modelul perfect de frumusețe ( pentru gusturile mele, de asemenea)

5 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Asta nu e un forum
e un sistem de intrebari si raspunsuri

un forum e un sistem de discutii care pot avea jdemii de postari pentru un singur topic, aici nu sunt topice, ci intrebari... NOT SAME SHEET!

BUN VENIT PE, PAMANT!

| theforceofgood explică (pentru ziftode):

Eu doar am pus o întrebare, dacă am greșit cu ceva - î-mi asum greseala, î-mi cer și scuze dacă am jignit pe cineva sau deranjat pe cineva.
Dar nu înțeleg motivul pentru care jignești, crezi că sunt cumva de pe altă planetă sau altceva? că nu înțeleg. Cel care dabia a sosit pe pământ poate ești tu și nu știi ce înseamnă bunul simț. Era de ajuns doar să-mi eplici cu ce ți-am greșit, nu să începi ca să-mi zici vorbe de prost gust.

| ziftode a răspuns (pentru theforceofgood):

Deci, tu te crezi pe un forum, dar eu am jignit si nu am bun simt
poate te duci pe google si cauti ce e aia forum!
repet
BUN VENIT PE, PAMANT!

| theforceofgood explică (pentru ziftode):

OK! Recunosc, am greșit! Dar văd că tu continui în continuare cu jignirile! ceea ce demonstrează cu ești un om fără caracter, fără bunul simț! Mă iei la misto doar asa că poate te crezi tu un Mare Destept sau vreun om perfect! Scuze, dar eu nu mă dau destept deloc! Ce vrei să fac, să mă arunc de pe bloc?
Atitutudinea ta este ca de țigan mistocar, specifică românilor!
Dar e vina mea că lungesc pre mult vorba, poate că sunt prost și nu am dreptul să trăiesc pe pământ, poate ești tu omul perfect și destept la fel toți destepții de conduc lumea și îi prostesc pe ai slabi!
Eu sunt prost pentru că lungesc ca un fraier vorba și ma bag în seamă cu tine. Nu o să-ți mai răspund deloc. O zi bună!

| Violleta2022 a răspuns:

Bravo tie!
Ceea ce-ti place tie, nu trebuei sa ne placa si noua. Este o preferinta personala si pentru asta, nu trebuie sa intrebi o natiune intreaga daca ne place ori ba.