| catadulceatza34 a întrebat:

Mai sunt la moda caciulile lasate pe spate?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,sunt inca la moda, chiar azi am vazut pe cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moda trece si vine, stilul ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,mai sunt, se numesc beanies cam aşa ceva.
Te pup!

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, catadulceata34!
Au fost. Nu prea mai sunt acum. Oricum, o sa fie foartee populare beretele in nuante pastelate sau inchise lasate pe o parte.
Noapte buna!

| LorenaAnca a răspuns:

Da. Doar ca o sa vina caldura si nu o sa poti sa le porti.

| BeautyOfWeb a răspuns:

Da mai sunt si vor fi

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Da sunt... am vazut multe fete ca poarta, si baieti. Acum nu prea mai vazi lume care poarta pentru ca s-a incalzit afara, dar inca nu s-au demodat.
Sper ca te-am ajutat happywinking!

| helpyou03 a răspuns:

Da sunt.dar se va incalzii curand si nu stiu cat o vei mai putea purtabig grin

| BiancaByya a răspuns:

Eu cred ca da. Si acum mai port. Bineinteles ca trebuie sa le asortezi f bine. Afara se va incalzi si nu vor mai fii persoane care sa iasa cu caciuli diacelea. Dar poti incerca si beretele, sunt COOL. pA