| byby_7642 a întrebat:

Maine este o zi speciala pentru mine si as vrea sa imi dati cateva tutoriale video cum as putea sa imi fac parul.las vrea desfacut si fara placa sau ondulator.multumesc dau funda app

2 răspunsuri:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Incerca pe google acolo gasesti tot ce vrei eu am gasit am doar 12 si fac niste coafuri super bine ca eu mi le fac mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai draga mea...desfacut si faraplaca sau ondulator nu prea cred ca iti va sta cumva, dar poti incerca ceva perie cu calddura.