| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg la diriginta cu clasa sa o colindam si nu stiu cu ce sa ma imbrac pentru stat in casa ( doar acolo ne serveste cu suc etc) si nu vreau sa arat rau.
Imi spuneti voi? FUNDA! ( Sunt baiat tongue )

41 răspunsuri:
| steaua12 a răspuns:

Ia-ti si tu ce ai de imbracat de preferat niste blugi o camasa sau altceva ce iti place tie dar sa fie elegant pentru cateva ore important e sa te simti bine

| IonuTzz19 a răspuns:

Imbracate cum vrei tu in asa fel incat si te simti comod.

| adyk77 a răspuns:

Esti baiat si nu sti cu ce sa te imbraci? ia-ti blugi o camasa si un pulover sau o geaca

| HelenWalker a răspuns:

Blugi, pantofi negri, o camasa alba sau o bluza albastra sau verde

| suzzytina a răspuns:

Imbraca-te cu ceva sa te simti bine.(blugi, o camasa)

| ZambeteBucuroase a răspuns:

Poţi să te îmbraci cât mai casual. Nişte blugi şi o cămaşă nu strică. Sau poţi să te îmbraci cu ceva lejer ca fiind nişte pantaloni de training strâmţi şi un tricou sau o maletă. Alegerea îţi aparţine.
Sper că te-am ajutat. Fundaa? happy

| micapisica a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te imbraci ca de obicei la scoala...

| SilentStorm a răspuns (pentru micapisica):

Deci... ai inteles laughing cu camasa albastra, cu blugi si cravata rosie

| Vlad_Varzaru_1994 a răspuns:

Http://concurs.libertatea.ro/impodobeste-bradul/profil/vot/100003187170478
cine ma ajuta si pe mine va rog frumos
intrati pe site si dati click pe una dintre decoratiunile de brad care sunt acolo va multumesc!