| QuadruplePersonality a întrebat:

Maine seara va fi un concert in aer liber, si nu stiu cum sa ma imbrac deoare ce pana acum nu am fost decat la concerte in cluburi.

Desi sunt fata nu prea port haine sexy, mai mult hippie/punk.
Pot sa port blugi sau colanti?
Daca e de preferat colanti, ce incaltaminte trebuie sa port? (in afara de pantofi cu toc straight face).
Tinand cont ca e destul de frig afara, cum ar trebui sa procedez? Sa imi iau mai multe haine pe dedesubt ca sa nu imi pun geaca groasa sau invers?

La par vad eu cei fac, iar la machiaj ma descurc, rimel, creion, si fard negru combinat cu gri cred.

Alte sfaturi? Mersi.

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Tinand cont ca e destul de frig afara, procedeaza invers : pune-ti geaca groasa pe "dedepsupt" ca sa nu iti iei mai multe haine.laughing

| QuadruplePersonality explică:

@Puccaaa
Eu vreau blugi big grin
Am intrebat daca la un concert e de preferat sa te duci in colanti, nu in blugi ca peste tot.

Deci tot ei raman happy

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Bunahappy Ce sa zic...Ai spus ca preferi colantii(i-ati unii mai grosi) pentru ca dupa cum vezi e foarte frig afara.
Incaltaminte: Pentru aceasta vreme de preferat cizme(am vazut ca se poarte UGG sau cizme peste genunchi(mie una nu imi plac dar asta se poarta) poti sa iei si cizme normale.
Geaca groasa mai bine(daca tii la sanatatea tahappy )Sper ca te-am ajutathappy:* Distractie placulta la concert!happy

| LePoneyBlanc a răspuns:

S ar putea sa ploua, asa ca mai bine ia-ti o geaca mai grosuta pe tine (si o umbrela daca ai voie sa intri cu ea). Mai bine poarta blugi, pentru ca este concert, colantii sunt cam subtiri pentru vremea asta.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Daca e in aer liber nu trebuie sa fii foarte sexy ca si in club poti sa iei colanti cu cizme dinacelea pana la genunchi am vazut ca se poarta fara toc, si sa nu uiti de umbrela nu se stie niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce concert e...