| raluk1997 a întrebat:

Mi-am luat o placa Remington S2002, vreau sa stiu ce parere aveti despre ea. Este buna, imi arde parul?

Răspuns Câştigător
| BuBuLetS a răspuns:

Nu, este chiar foarte buna, dar trebuie sa ai mare grijawinking.

4 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Nuu.Este super. Ia priveste cate poti face cu ea:
http://www.youtube.com/watch?v=pKZyIXIyS74&feature=related
Nu arde parul.Am si eu.

| EsarfaRozZ a răspuns:

Toate placile ard parul daca nu folosesti ceva inainte de a o folosi.
Placa Remington este foarte buna, si eu am dinaiabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.remington-style.ro/......02-67.html
E destul de slabutza in comparatie cu ultimele modele dar totusi e Remington :)

| miky_4048 a răspuns:

Este foarte buna placa o am si eu si sunt foarte multumita de ea.si nici nu iti arde foarte rau parul este bine sa folosesti o protectie inainte de a te indrepta.Sarbatori fericite!