| rafaela_5309 a întrebat:

Mi-am luat uleiul de ricin pentru cresterea sprancenelor in cat timp im cresc.
si de cate ori sa dau sa-mi creasca mai repede?
dau fonta:d

Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

Ai grija ce cantitate folosesti ca am auzit ca este toxic. Eu stiam ca de abia dupa 1 luna se vad reusitele, deci ai de asteptat putin.

2 răspunsuri:
| loveyourkiss a răspuns:

Nu stiu in cat timp cresc, dar o sa/ti dai seama. Cam de la 2 saptamani in sus.

Te dai in fiecare seara si te clatesti dimineata.

| RaLuCa23 a răspuns:

Si eu am folosit ulei de ricin! dai de cate ori vrei tu, bine intr'o anumita masura, eu ma dadeam de 3 ori pe zi! insa sincera sa fiu nu am observat nici un rezultat, banuiesc ca trebuie folosit o perioada lunga de timp pentru a se vedea rezultatele, eu prefer uleiul de ricin pentru par si cum folosesc uleiul de ricin si de masline de foarte mult timp pe par chiar se vad rezultatele!