| clauuuu a întrebat:

Mi-am samponat parul la sfarsitul lui mai.De atunci parul meu e foarte aspru. Vreau sa fie moale si sa nu se mai incalceasca! Care imi spune si mie un produs profesional, sau care da rezultate ok? Mersi mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.depinde si cat esti dispusa sa dai pe un sampon si balsam big grin Iti recomand produsele de Wella sunt excelente happy Daca vrei ceva mai ieftin. din supermarket gama elseve total repair (sampon+balsam+masca)
Am avut aceeasi problema.
dar cea mai buna solutie e sa iti dai varfurile la fiecare 2-3 luniwinking

8 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Produse profesionale Hegron Professional http://atshopping.ro/category.php?id_category=12

| ancutsa13 a răspuns:

Poti sa-ti alegi ceva de aici http://www.cosmeticeprofesionale.ro/shop/toateProdusele/33/sampon.html.
Produsele profesionale sunt cu mult mai bune fata de celelalte. Produsele la care vedem ca se face reclama mai mereu si care le gasim in orice magazin pun accentul pe reclama produsului si nu pe calitate. La produsele profesionale este exact invers, deci intotdeauna se merita banii dati pe un astfel de produs, fie el pentru par, machiaj sau corp.

| Simona a răspuns:

Deci eu folosesc mai multe produse.Am incercat si dave, clear, wash&go...si toate sunt bune
Dar trebuie sa stii si cum sa il speli, adica dupa ce l-ai spalat sa nu te apuci sa iei prosopul si sa il freci pentru a se usca.Si nici sa nu folosesti uscatoare de par. Cel mai bine este sa il lasi sa se usuce el pur si simplu...parerea mea... cel putin la mine merge
Succes!

| perusita a răspuns:

Samponul cler, iti face parul moalesi nu se mai incalceste.

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!

Eu ma spal cu Pantene, dar depinde de parul tau, nu toti avem parul ca al tau, tu ti-l cunosti cel mai bine.De exemplu cineva poate sa spuna ca parul lui arata foarte bine cand se spala cu Wash&Go. Dar poate nu are neaparat acelasi efect si la tine, si dai banii aiurea, intelegi?happy

O zi frumoasa!

| foreverANDaDAY a răspuns:

Eu folosesc herbal esenses(ma rog nu stiu cum se scrie) si esuper folosesc si sampon si balsam si e moale si stralucitor

| Hhkc a răspuns:

Ai putea sa folosesti sampon de fiecare data cand te speli pe caphappy
si inainte sa til clatesti de balsam piaptanati parul ca lumea iar dupa clateste! cu siguranta nu o sa se mai incalceasca.big grin
Eu una nu pot sa ma spal fara balsam pentru ca stiu cat imi e de greu sa-mi descurc parul...

sper sa-ti fie de folos raspunsu' meu:*

| Bla_8440 a răspuns:

Bwai deci stiu o masca de par adica.se aplica ca masca.si ti`l face ff moale,, dupa ce te speli pe cat,. pui intr-un castron iaurt.si il pui pe parul umed. il lasis a actioneze ...cam 20 de min... dupa clatesti[fara sampon].eu.imi intind parul cu placa si devine aspur cateodata.asta ma ajuta:d